Witamy w firmie DEKOSMA
Powidzka 21d, 62-300 Gutowo Małe
dekosma@onet.pl
667 325 369 / 604 793 010

Rolety materiałowe mini

Rolety mini materiałowe to najbardziej popularny system osłon okiennych.  Jest to jeden z najtańszych produktów na rynku. Dostępne są w wersji nakładanej na ramę oraz przykręcanej, Zaczepy są regulowane do odpowiedniej szerokości okna.
W zestawie z roletką otrzymują Państwo wszystkie elementy montażowe, łącznie z zaczepami oraz prowadzeniem żyłkowym. Każda roletka posiada samohamujący mechanizm łańcuszkowy pozwalający na zatrzymanie roletki w dowolnej pozycji.
Dzięki żyłce instalowanej po bokach rolety zapewnione jest stabilne prowadzenie rolety nawet przy uchylonym oknie. W tym systemie stosujemy materiały, które pokryte są impregnatem, co uszczelnia tkaninę i zapobiega nadmiernemu osiadaniu kurzu.
Do wyboru jest mechanizm w kolorze białym lub brązowym.  Rolety materiałowe mini wykonywane są na rurach FI 19, które montujemy na skrzydle okiennym lub na rurach FI 25, FI 32, FI 36, które montowane są do ściany lub sufitu.


Dane techniczne:
Maksymalna szerokość 300 cm
Maksymalna wysokość 300 cm

Galeria zdjęć

W ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów co powoduje, że jesteśmy konkurencyjni na rynku. Posiadamy mobilne biuro – przyjedziemy z katalogami i próbnikami do Twojego domu
i wycenimy każde zapytanie.

Sprawna i fachowa obsługa oraz profesjonalny montaż to nasz podstawowy atut.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NAJWIĘKSZY WYBÓR SYSTEMÓW I MATERIAŁÓW ROLET I ŻALUZJI!

 • oferta do biura
  BIURO
 • oferta do kuchni
  KUCHNIA
 • oferta do salonu
  SALON
 • oferta do sypialni
  SYPIALNIA
 • oferta do łazienki
  ŁAZIENKA

MAPA DOJAZDU I FORMULARZ KONTAKTOWY

Kontakt z nami

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ.