Witamy w firmie DEKOSMA
Powidzka 21d, 62-300 Gutowo Małe
dekosma@onet.pl
667 325 369 / 604 793 010

Moskitiery

Moskitiery to idealne rozwiązanie na osłonięcie się od owadów.

W sprzedaży dostępne są:

 • Moskitiera ramkowa – montowana jest do ramy okna za pomocą bezinwazyjnych, obrotowych haczyków, ramka moskitiery na zewnętrznej stronie posiada kołnierz, który nachodzi na ramę i w ten sposób uszczelnia system, utrudniając owadom dotarcie do pomieszczenia. Ramka moskitiery występuje w kolorze: białym, brązowym, antracyt, złoty dąb, orzech, winchester, Machoń. Siatka jest w kolorze szarym lub czarnym.

 • Moskitiera drzwiowa – to praktyczna osłona stosowana przy drzwiach balkonowych. Wyposażona jest w zawiasy, uchwyt do otwierania, magnesy do trzymania poziomu oraz uszczelkę szczotkową, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się do środka owadom. Rama występuje w kolorze biały, brązowy, antracyt, złoty dąb, orzech, winchester oraz każdy kolor z palety RAL. Siatka jest w kolorze szarym lub czarnym.

 • Moskitiera przesuwna  - doskonale sprawdza się przy dużych powierzchniach przeszklonych takich jak wnęki, tarasy czy ogrody zimowe. Moskitiera wyposażona jest w prowadnice górne i dolne o różnych kształtach dające możliwość zainstalowania jej w każdym miejscu. Rama występuje w kolorze białym, ciemnobrązowy, antracyt, złoty dąb i orzech oraz każdy kolor z palety RAL. Siatka jest w kolorze szarym lub czarnym.

 • Moskitiera rolowana – moskitiera występuje w wersji poziomej lub pionowej, stosowana jest zarówno do okien jak i również drzwi balkonowych. Wyposażona jest w prowadnice boczne oraz mechanizm sprężynowy. Występuje w kolorze białym, brązowym, orzech, złoty dąb oraz dowolny kolor z palety RAL. Siatka w kolorze szarym.

 • Moskitiera plisowana – jest to siatka składana w harmonijkę, która chroni i zabezpiecza przed owadami. Obudowana jest w aluminiową ramę może być otwierana i zamykana w każdej pozycji. Jej obsługa jest płynna i lekka. Zaletą moskitiery plisowanej jest możliwość osłonięcia nawet 6 m wnęk. Kolor ramy: biały, brąz, antracyt, złoty dąb lub malowane na dowolny kolor z palety RAL. Siatka szara lub czarna.


   

Galeria zdjęć

W ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów co powoduje, że jesteśmy konkurencyjni na rynku. Posiadamy mobilne biuro – przyjedziemy z katalogami i próbnikami do Twojego domu
i wycenimy każde zapytanie.

Sprawna i fachowa obsługa oraz profesjonalny montaż to nasz podstawowy atut.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NAJWIĘKSZY WYBÓR SYSTEMÓW I MATERIAŁÓW ROLET I ŻALUZJI!

 • oferta do biura
  BIURO
 • oferta do kuchni
  KUCHNIA
 • oferta do salonu
  SALON
 • oferta do sypialni
  SYPIALNIA
 • oferta do łazienki
  ŁAZIENKA

MAPA DOJAZDU I FORMULARZ KONTAKTOWY

Kontakt z nami

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ.