Witamy w firmie DEKOSMA
Powidzka 21d, 62-300 Gutowo Małe
dekosma@onet.pl
667 325 369 / 604 793 010

Markizy

Markizy to skuteczna ochrona przed intensywnym światłem słonecznym w domach na tarasach, balkonach, w kawiarni czy sklepie. Markizy tworzą niepowtarzalny klimat i urok. Dostarczają cień i komfort. Konstrukcja wykonana jest z ekstradowanego aluminium. Ramiona posiadają łańcuchy Flyer?a. Przy dużych szerokościach dokładana jest podpora rury nawojowej. Konstrukcja pozwala na instalację nawet przy niewielkiej przestrzeni montażowej. Markizy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, każda stosowana tkanina posiada certyfikat i atest. Konstrukcja występuje w kolorze białym, beżowym, szarym, antracyt lub brązowym. Poszycie można wybrać spośród 140 wzorów tkanin.


Rodzaje markiz tarasowych:

 • Markiza Australia doskonale sprawdza się na dużych tarasach. Dzięki prostej konstrukcji i solidności wykonania znajduje zastosowanie również na powierzchniach komercyjnych. Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Precyzja wykonania przegubów ramion oraz zastosowanie wytrzymałego łańcucha Flyera zapewniają markizie trwałość i niezawodne działanie. Centralna podpora rury nawojowej kompensuje ugięcie rury w markizach o dużej szerokości, zapewniając dobre napięcie tkaniny. Konstrukcja opiera się na aluminiowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów i czyni markizę bardzo łatwą w montażu. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową. Możliwość zastosowania zestawu do ramion krzyżowych. Do markizy możemy opcjonalnie zamontować napęd elektryczny z automatyką.

 • Markiza tarasowa Palladio wyposażona jest w zintegrowaną kasetę. Jej bardzo wytrzymała konstrukcja, pozwala na wykonanie markizy w dużych rozmiarach. Maksymalna szerokość to 7m a wysięg to nawet 3,6m. Markiza Palladio posiada szczelną kasetę, która chroni tkaninę z każdej strony. Przednia belka, szczelnie zamyka kasetę, tworząc doskonałą ochronę dla tkaniny. Rozkładane ramiona markizy, wykonane są ze specjalnego stopu aluminium w których zamontowany jest Łańcuch Flyer’a. Cała konstrukcja markizy opiera się na solidnej aluminiowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów, a także ułatwia montaż markizy. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową. Do markizy możemy opcjonalnie zamontować napęd elektryczny z automatyką.

 • Markiza boczna:Markiza Boczna Bora Selt jest montowana na balkonach, tarasach lub jako dodatkowa osłona przy markizach tarasowych i pergolach. Stosowana w celu ochrony przed promieniami słonecznymi, podmuchem wiatru i ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów lub przechodniów. Specjalna konstrukcja umożliwia łatwy montaż do każdej powierzchni. Konstrukcja z wbudowaną sprężyną sprawia, że tkanina jest równomiernie naprężona przez cały czas użytkowania. Markiza ta może zostać szybko złożona poprzez odczepienie jej od słupa naciągowego i zwinięcie do kasety.

   

Galeria zdjęć

W ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów co powoduje, że jesteśmy konkurencyjni na rynku. Posiadamy mobilne biuro – przyjedziemy z katalogami i próbnikami do Twojego domu
i wycenimy każde zapytanie.

Sprawna i fachowa obsługa oraz profesjonalny montaż to nasz podstawowy atut.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NAJWIĘKSZY WYBÓR SYSTEMÓW I MATERIAŁÓW ROLET I ŻALUZJI!

 • oferta do biura
  BIURO
 • oferta do kuchni
  KUCHNIA
 • oferta do salonu
  SALON
 • oferta do sypialni
  SYPIALNIA
 • oferta do łazienki
  ŁAZIENKA

MAPA DOJAZDU I FORMULARZ KONTAKTOWY

Kontakt z nami

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ.