Witamy w firmie DEKOSMA
Powidzka 21d, 62-300 Gutowo Małe
dekosma@onet.pl
667 325 369 / 604 793 010

Karnisze

Karnisze sufitowe, modne i funkcjonalne. Są popularnym trendem w dekoracjach okien i ulubionymi karniszami architektów. Zasłony czy firany zawieszone często we wnęce sufitowej lub za ozdobnym gzymsem, optyczne powiększają przestrzeń oraz wprowadzają harmonię we wnętrzu. Coraz częściej tego typu karnisze używane są jako sposób na wydzielenie stref i podział przestrzeni w przestronnych apartamentach. Często także montaż karnisza do sufitu jest jedynym rozwiązaniem gdy brak jest miejsca na montaż klasycznego karnisza. Szczególnie funkcjonalne w systemach sufitowych są karnisze szynowe. Wśród nich największą popularnością cieszą się szyny sufitowe aluminiowe – system MS. Tańszą alternatywą jest szyna tworzona z PCV – system CM. Na szczególną uwagę zasługuje system profili aluminiowych SQUARE LINE, który występuje w kilku wersjach kolorystycznych z wieloma modelami końcówek.

Karnisze ścienne to najliczniejsza grupa produktów montowanych do ściany. Charakteryzują się oryginalnym wzornictwem, ale także posiadają wiele funkcjonalnych rozwiązań. Podkreślają charakter dekoracji okiennej oraz przyciągają swoim unikatowym wyglądem. W ofercie znajdują się zarówno nowoczesne jak i stylowe karnisze metalowe. Wszystkie dostępne są w elementach, co pozwala na indywidualny dobór przez każdego klienta. W większości kolekcji obok wersji rurowych, występują również systemy szynowe.

 

W ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów co powoduje, że jesteśmy konkurencyjni na rynku. Posiadamy mobilne biuro – przyjedziemy z katalogami i próbnikami do Twojego domu
i wycenimy każde zapytanie.

Sprawna i fachowa obsługa oraz profesjonalny montaż to nasz podstawowy atut.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NAJWIĘKSZY WYBÓR SYSTEMÓW I MATERIAŁÓW ROLET I ŻALUZJI!

 • oferta do biura
  BIURO
 • oferta do kuchni
  KUCHNIA
 • oferta do salonu
  SALON
 • oferta do sypialni
  SYPIALNIA
 • oferta do łazienki
  ŁAZIENKA

MAPA DOJAZDU I FORMULARZ KONTAKTOWY

Kontakt z nami

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ.